01.03.2005 İSTANBUL

Basın

1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirirerek kullanıma sunduğu “icat” servis paketleri KOBİ’lerden büyük ilgi görüyor.

“İcat” paketleri dizüstü, masaüstü ya da cep bilgisayarları ve yazıcılar için 1 yıllık limitsiz servis hizmeti içeriyor. Üstelik arızalı cihazlar parça değişimi gerektirmeyen durumlarda en geç 48 saat içerisinde tamir edilip, kullanıcısına teslim ediyor.

KOBİ’lerin gerek yurtiçi gerekse uluslararası pazarda başarılı olabilmeleri için gelişen bilgisayar ve internet teknolojilerinden mutlaka yararlanmaları gerektiğini belirten Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Denir Girgin, bilgisayarlarda yaşanan arızaların bu şirketlerin iş süreçlerini olumsuz etkileyebileceğinin altını çizerek şu noktalarak dikkat çekti;

“Türkiye ekonomisi için kritik bir öneme sahip olan KOBİ’lerin daha verimli olabilmeleri için bilgisayar ve internet teknoloijilerinden mutlaka yararlanmaları gerekiyor. Fakat bilgisayarlarla alakalı sorunlar yaşandığı zaman bu işletmelerin iş süreçleride olumsuz etkileniyor. Bu noktada KOBİ’lerimize sunulacak hızlı ve ucuz  çözümler büyük önem taşıyor. Bizde Bilgisayar Hastanesi olarak KOBİ’lerimizin yaşayabilecekleri olası bilgisayar arızalarından en düşük seviyede etkilenmeleri ve en hızlı servis hizmetini en düşük fiyata alabilmeleri hedefiyle ‘icat’ paketlerini hazıladık. Kendi alanında ülkemizin en deneyimli markası olan Bilgisayar Hastanesi’nin misyonu dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Bu yaklaşımı ‘icat’ paketlerinede yansıttık ve KOBİ’lerimizin karşılaşabilecekleri bilgisayar arızalarına hem ucuz hemde en hızlı çözümü hazırladık.”

2005 yılı başında satışa sunulan ve yanlızca bir kaç hafta içinde KOBi’lerin gözdesi haline gelen ‘icat’ servis paketleri iki farklı seçenek sunuyor.

“İcat Standat” ürününü satın alan bir kullanıcı, marka ve model bağımsız olmak üzere masaüstü yada dizüstü bilgisayarı ile yazıcısına 1 yl boyunca ücretsiz ve limitsiz, parça hariç servis desteği alma imkanına sahip oluyor.

“İcat HP” pakentinde ise HP ve Compaq marka dizüstü bilgisayarlara parça dahil olmak üzere 1 yıl garanti temin ediyor. “İcat Standart” paketi 60USD+KDV, “İcatHP” paketi ise 120USD+KDV fiyatıyla satılıyor. “İcat” paketleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.nedirbuicat.com adresinden ulaşılabiliyor.