Bilgisayar Hastanesi İle Üç Farklı Şekilde Çalışabilirsiniz

Basın

1. TEKNİK SERVİS BAKIM SÖZLEŞMESİ:

Genellikle 1 yıl olarak yapılan bu sözleşme ile kapsam içine alınan bilgisayar sistemi için Bilgisayar Hastanesi ;

– Yıl içerisinde periyodik aralıklarla 4 kez bakım elemanlarını göndererek koruyucu bakım yapar.
– Arıza ihbarınızı takiben 24 saat içerisinde sisteminize müdahale eder, teknisyenlerini gönderir, techizatını ve laboratuvarını tahsis eder ve sorunu mutlaka çözer. Teknik servis sözleşmesi kapsamındaki cihazlar için servis ücreti talep etmez.
– İş yoğunluğu ne olursa olsun sözleşme kapsamındaki sisteme sıra önceliği tanır.
– Parça dahil servis-bakım sözleşmesi kapsamında arızalanan, bozulan, kırılan cihaz parçalarının yenisiyle değiştirir, servis yedek parça ücreti talep etmez

ABD’de yapılan bir araştırmada, her bilgisayarın yılda ortalama 9,1 sorun çıkardığı ve bu arızaların ABD ekonomisine olan zararının 39 milyar USD olduğu hesaplanmıştır. Türkiyede çeşitli nedenlerden dolayı ortalama durma saysının ABD ortalamasının çok üzerinde olduğu tahmin edilmektedir. Bilgisayar sisteminizin sorunsuz ve kesintisiz çalışmasını garanti altına almanın size sağlıyacağı maddi yararları ve sorunları önceden çözmüş olmanın rahatlığını sisteminizi sözleşme kapsamına alarak yaşayabilirsiniz. Bu kararı vermenz için geçmiş tecrübenizden yararlanın;  geçmiş dönemdeki bilgisayar sorunlarınızın şirketinize ve size vermiş olduğu zararı sizi nekadar rahatsız etmiş olduğunu düşünün ve hesaplayın.

2. ÇAĞRI BAŞI SERVİS

Bilgisayar Hastanesi, çağırıldığında size hemen ulaşabilecek ve sorununuzu çözebilecek bir teknisyen ekibini hazır buundurur. En geç 24 saat içinde bilgisayar sisteminize müdahale eder, ya ofisinizde yada kendi laboratuarlarında cihazlarınızı yeniden çalışır hale getirir.

Bilgisayar Hastanesinin temel prensipşeri ; hız, teknik mükemmellik ve sürekliliktir.

Bilgisayar Hastanesi kendi ofisinizde ilk saat servis için 65USD, diğer saatler için 50USD/saat ve Bilgisayar Hastanesi laboratuvarlarında her saat servis için 40USD/saat ücret tahakkuk ettirir.

3. DANIŞMANLIK SÖZLEŞMESİ

Bilgisayar Hastanesi, belirli bir dönem için yapılacak sözleşme kapsamında yazılım sorunlarınızdan, cihaz seçimine, kapasite arttırımından, sistem geliştirmeye, yedek parçadan, network ve çok kullanıcılı sistemlere kadar bilgisayar konusundaki her türlü sorununuza destek verir, marka bağımsız danışmanlık yapar ve her istediğinizde yanınızda olur.