Çeliknet.com 26.01.2005

Basın

Bilgisayar Hastanesi’nden Servis’e yönelik İcat..

İcat servis paketlerinin ismi, Türkçe karşılığı “bireysel bakım anlaşması” olan “individualcare agreement” kelimelerinin baş harflerinden oluşuyor. “t” harfi ise icat paketlerinin tüketiciye katma değer ile yeniliği işaret ediyor ve ürün logosunda “+” işaretiyle simgeleniyor.

Dizüstü, masaüstü ve cep bilgisayarları ve yazıcılar için 1 yıllık limitsiz sevis hizmeti sağlayan icat, Türkiye’de ilk kez tüketicilerin hizmetine sunulmuş bireysel bakım anlaşmaları içeriyor.

Tüm Türkiye’deki bilgisayar kullanıcılarına hızlı, etkin, profesyonel tamir ve bakım hizmeti sunulması amacıyla hayata geçirilen “icat’, iki farklı paket halinde sunuluyor. “icat Standart’ ürününü satın alan bir kullanıcı, marka ve model bağımsız olmak üzere masa üstü ya da diz üstü bilgisayar ile yazıcısına 1 yıl boyunca ücretsiz ve limitsiz, parça hariç servis desteği alma imkanına sahip oluyor. “icat HP’ paketinde ise, HP ve Compaq marka diz üstü bilgisayarlara parça dahil olmak üzere 1 yıl garanti temin ediliyor.

icat’ paketleriyle ilgili bilgi veren Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Deniz Girgin, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bilgisayar Hastanesi olarak misyonumuz dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Yalnızca servis vermeye yönelik ülkemizdeki ilk firma olmamız, bu alanda yıllar boyunca edindiğimiz deneyimi tüketicilerimizin hizmetine en etkin şekilde sunmamıza olanak veriyor. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm deneyim ve birikimleri tek bir kutu içerisinde topladık ve bireysel bakım anlaşmalarını içeren “icat’ paketleri şeklinde ülkemizdeki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunduk.”

Bilgisayar Hastanesi Hakkında

Bilgisayar Hastanesi, kişisel bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. Dünya standartları çerçevesinde hizmet sunmayı hedefleyen Bilgisayar Hastanesi’ nin misyonu dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanmaktadır. Yalnızca servis vermeye yönelik faaliyet gösteren ülkemizdeki ilk şirket olan, geniş laboratuvar olanakları ve profosyonel kadrosuyla kusursuz hizmeti amaçlayan Bilgisayar Hastanesi, tüm müşterilerine hızlı, kaliteli ve eksiksiz destek sunmaktadır. İstanbul’daki merkezinin yanı sıra Türkiye genelindeki bölge temsilcilikleri aracılığıyla ve sertifikalı uzman kadrosuyla d,züstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlar, sunucular, bilgisayar çevre birimleri, network sistemleri ve yazıcılar için bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.