COMPEX – Bilgisiyarlarınıza GARANTİLİ TEDAVİ

Basın

1992’den bu yana bilgisayar tutkunlarının derdine derman olan Bilgisayar Hastanesi hizmet yelpazesini genişletirken, üyelerine de özel indirimer sağlıyor.

Bilgisayar sektöründe 10 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Bilgisayar Hastanesi, “yeni bir yıl, yeni hizmetler” diyor. Compaq ve Epson dünyanın  önde gelen iki bilgisayar firmesının yetkili teknik servisi olan Bilgisayar Hastanesi, teknik hizmetlerden kinci el alım satıma, ürün kiralamadan artı garanti ve artı servis gibi yeni hizmetlere kadar faaliyet alanlarını genişletti.

İkinci el ürünler satmaya başladıktan sonra Beykoz’da kurulan fabrika çalışanlarıyla birlikte Bilgisayar Hastanesi’nin eleman sayısı 150’yi geçiyor. Kurumsal bazda 300 e yakın hastası bulunan Bilgisayar Hastanesi bireysel olarak da  sayıları 50 bini aşkın kişiye hizmet veriyor.

Hastane hizmetlerinden artı servis, bilgisayar, notebook veya yazıcılarda 2, 5, 10, 25, 50, 100 adetlik donanım veya işletim sistemi seviyesinde yazılım hizmetlerinin bir yıl süreyle verilmesini sağlayan bir hizmet türü. Bilgisayar Hastanesi bir yıl boyunca geçerli artı servis kartları sayesinde kiişisel cihazları ister kullanıcı adresinde ister kendi laboraturlarında ücret farketmeksizin tamir ediyor.

Artı garanti ise kullanıcıya ek garanti süresi verilmesi hizmetini kapsıyor. Bu sistemde, garanti süresi dolan ürün ile ikinci el ürüne istediğiniz sure garanti verilerek Bİlgisayar Hastanesi’nin güvencesi altına alınıyor.

Çağrı başı servis, süreli anlaşma yapamayan müşteriler için geliştirilen bir hizmet. Özel bir anlaşmaya ihtiyaç duyulmayan kişisel bilgisayarlarda, yazıcılarda ve işletim sistemlerinde meydana gelecek arızaların saat üzerinden fiyatlandırılması ve Bilgisayar Hastanesi’nin özel laboratuvarlarında giderilmesini kapsıyor.

Alt ve üst limit olmaksızın, ister 1 saatliğine, ister 1 yıllığına ürün kiralayan Bilgisayar Hastanesi’nin portföyünde yeralan ürünler şöyle : kişisel bilgisayarlar, notebook, inkjet matrix yazıcılar lazer yazıcılar monitörler LCD TFT ekranları faks ve projeksiyon cihazları