COMPEX Haberler -Tedavi mi Gerekiyor?-Bilgisayar Hastanesi Acil Servisi

Basın

Tamir, bakım ve onarım hizmetlerinin  dışında ikinci el alım-satım ve kiralık ürün hizmeti de vermekte olan Bilgisayar Hastane’si fuardaki standında “Akıllı Makina”’yı ziyaretçilere tanıtıyor. 1992’de kurulan, COMPAQ ve EPSON gibi iki büyük firmaya da yetkili servis merkezi olarak garanti hizmeti veren firmanın diğer hizmetleri arasında artı garanti, artı servis ve çağrıbaşı  hizmetleri bulunmaktadır.

Çağrıbaşı Servis Hizmeti, özel anlaşmaya ihtiyaç duyulmadan kişisel bilgisayarlarda, yazıcılarda ve işletim sistemlerinde meydana gelecek arızaların saat üzerinden fiyatlandırılması ve hastanenin özel labaratuvarlarında giderilmesini kapsıyor. Artı Servis, bilgisayar, notebook veya yazıcılarda 2, 5, 10, 25, 50, 100 adetlik donanım veya işletim sistemi sayesinde yazılım hizmetlerinin 1 yıl süreyle verilmesini sağlayan bir hizmet türüdür. Artı Garanti ise kullanıcıya ek garanti süresi hizmeti verilmesini kapsıyor.

Bilgisayar Hastanesi’nin verdiği tüm hizmetlere www.bilgisayarhastanesi.com adresinden kolayca ulaşabilir ve istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Web sitesine üye olan kullanıcılar için ise Platin, Gold ve Silver adı altında üç ayrı üyelik sistemi bulunuyor. Bilgisayar Hastanesi, Pilatin web üyelerine de yüzde 5’e varan indirimler sunmaktadır.