COMPUTER WORLD MONİTÖR – 20-26 Şubat 1995 – Bilgisayar Hastanesi eğitim alanına el attı

Basın

Grup eğitimlerinde indirim uygulanıyor

Bilgisayar Hastanesi, bilgisayar kullanıcılarını hızlı bir biçimde eğiterek en az emek ve zaman harcaması ile en yüksek verime ulaşan elemanlar yetiştirmek amacıyla bilgisayar eğitimleri vermeye başladı.

Bilgisayar programları kullanımı konusunda köklü bir eğitim vermeyi amaçlayan Bilgisayar Hastanesi yetkilileri, eğitimde kalite sloganı ile eğitim sektöründe en kaliteli ve istikrarlı eğitimi ilke edindiklerini belirterek şunları söylediler:

“Günümüzde hızla yaygınlaşan bilgisayar kullanımı bir çok kuruluşu yeni yatırımlar yapmaya ve yeni sistemler kurmaya yöneltmiş.Bunun yanı sıra teknolojideki hızlı gelişmeler neticesinde bilgisayar programları da her geçen gün gelişmiş, yeni sürümleri ile bilgisayar kullanıcılarını takip edilmesi zor bir tempo içine sokmuştur.

Verimli bir kullanıcının en önemli özellikleri; kullandığı sistem ve yazılımlara hakim olmasıdır. Bu özellikler kazanıldığında mutlu bir kullanıcı kitlesi ve başarılı sonuçlar elde edebilecekler.

Eğitim isteğe bağlı olarak Bilgisayar Hastanesi’nin Taksim Gümüşsuyu’nda bulunan eğitim merkezinde ve kuruluşların kendi bünyelerinde gerçekleştirilecek. Grup halinde alınan eğitimlerde ise grup ve paket özel indirimi uygulanıyor.

Kursların takvim ve saati de yine isteğe göre kursiyerler tarafından belirleniyor.