KURUM olarak satmak istediğiniz ürünlerin adetlerini ve satmak istediğiniz fiyatı aşağıdaki linkteki formu doldurarak bize bildirebilirsiniz. Adetli ürünlerde, ürünlerin ana özelliklerini ve adetlerini içeren bir liste (tercihen Excel) eklerseniz, hızlı değerlendirme ve geri dönüşe yardımcı olacaktır. Kurumsal ürünlerde, daha doğru fiyat verebilmek için, gerek görülmesi durumunda yerinizde ziyaret edilerek, ürünlerin durumunu sağlıklı olarak belirlemek için bir ekspertiz çalışması yapılacaktır. Talep etmeniz halinde sistemlerin sertifikalıbir şekilde formatlanıp data güvenliğini sağlama işi tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.

BİREYSEL olarak muhakkak satmak istediğiniz tekil ürünün detaylarını NOTLAR bölümünde belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde değerlendirmeye alınmayacaktır. Formu doldururken lütfen en altta yer alan açıklamaları, mesajınızın değerlendirilmesi açısından  dikkate alın. Bireylerin ürünlerinin değerlendirmeye alınabilmesi için ürünlerin şirket merkezine getirilerek durum tespitinin yapılması gerekmektedir. Eğer satmak istediğiniz ürün bir notebook ise lütfen sağ taraftaki linki kullanın.

İkinci El Ürünümü Satmak İstiyorum

Bir sistemin atıkları diğer bir sistemin gıdası haline gelir ve bütünüyle dengelenmiş bir sistemde atık diye birşey yoktur. Dünyada ve ülkemizde hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunda olan şirketler ellerindeki ürünleri satarak kendi sistemlerine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.  

İkinci el kullanılmış bilgisayar pazarının oluşmasına da katkıda bulunmak isteyen Bilgisayar Hastanesi müşterilerinin kullanım dışı bıraktığı, teknolojik ömrünü kısmen tamamlamış bilgisayarları, yazıcılarını notebooklarıve hatta avuçiçi bilgisayarları gerekirse tamir ederek, yine oldukça cazip fiyatlara tekrar kullanıma hazır halde müşterilere sunar. Ülke ekonomisine oldukça önemli katkısı olan bu hizmet özellikle dar bütçeli işletmelere ve gençlere bilgisayar kullanabilme imkanı vermektedir.

Şirketinizde belirli aralıklarla satışına karar verilen 2.el veya kullanım dışı kalmış; bilgisayar, notebook, tablet, yazıcı,  gibi  IT ekipmanlarınızın envanterini bize gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz envanterinizin değerini hesaplayarak  size geri alım bedeli teklifimizi sunacaktır.

Eğer satılacak ürünleriniz için belirli bir envantere sahip değilseniz bizimle temasa geçerek ÜCRETSİZ envanter dökümü oluşturma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu uygulama için önceden sizin belirlemiş olduğunuz tarihte ekibimiz şirketinize gelip sizin adınıza bu envanteri oluşturacak ve geri alım bedelini hesaplayarak size rapor halinde sunacaktır. Böylelikle envanter oluşturmak için zaman ve iş kaybınız olmayacaktır.

Kurumlar zaman zaman kullanım dışı bıraktığı ürünleri  kendi personeline satma kararı alırlar. Personelinize sattığınız 2.el üründe herhangi bir arıza  oluştuğunda direkt olarak şirketinizin IT departmanı bu sorunla yüz yüze kalmakta ve sıkıntı yaşamaktadır.

Bu gibi durumların yaşanmaması için talebiniz doğrultusunda sizden satın aldığımız 2.el ürünlerinizin satışını personelinize direkt olarak bizler yapabilmekteyiz. Ürünlerin alımını gerçekleştirdikten sonra ekibimiz tarafından tamamı test edilir ve gerekli onarımlar yapılır. Sonrasında sizin belirleyeceğiniz satış bedelinden personelinize satışı yapılır. Satış sonrası üründe herhangi bir arıza meydana gelmesi durumuında personeliniz bizimle temasa geçerek gerekli çözüme ulaşır.  Böylelikle IT departmanınız gereksiz iş yükünden kurtulur.

KURUMLARDAN GERİ ALIMINI YAPTIĞIMIZ 2.EL ÜRÜNLER
– Masaüstü bilgisayar
– Dizüstü bilgisayar (Notebook)
– Cep bilgisayarı (Tablet)
– Sunucular ve kabinler
– Monitör (TFT – LCD)
– Yazıcı
– Network ürünleri
– Projeksiyon cihazları

Satmayı planladığınız ürünlerinizde çalışır durumda olma şartı aranmamaktadır.
Ürünler; arızalı, kırık, eksik parçalı veya hurda olabilirler. Geri alım bedeli hesaplanırken fiyatlandırma ürünlerin genel durumları göz önünde bulundurularak hazırlanır.