HİZMETTE İLK FİRMAYIZ

Basın

İcat paketleriyle ilgili basın mensuplarına bilgi veren Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Deniz Girgin konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bilgisayar Hastanesi olarak misyonumuz dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Yalnızca servis vermeye yönelik ülkemizdeki ilk firma olmamız, bu alanda yıllar boyunca edindiğimiz deneyimi tüketicilerimizin hizmetine en etkin şekilde sunmamıza olanak veriyor. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm deneyim ve birikimleri tek bir kutu içerisinde topladık ve bireysel bakım anlaşmalarını içeren “icat’ paketleri şeklinde ülkemizdeki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunduk.” Dedi.

Bilgisayar Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Okyay ise şirketin 2004 faaliyetleri hakkında bilgi verdi:

“Bilgisayar Hastanesi 2004 yılına daha çok 2005’e yönelik hazırlık çalışmalarıyla geçirdi. Gerek 2005 yılı içerisindeki hizmet yelpazesini şekillendirmek gerekse bu yıl içerisinde kullanıma sunulacak olan ürünlerin yapılandırılmasına yönelik yoğun çalışmalar yürütüldü. Özellikle’icat’ paketlerinin en kapsamlı hizmet içeriğiyle ve mümkün olan en uygun fiyatla raflarda yerini alması için çaba harcandı. Netice olarak “icat” Servis Paketleri tüm bilgisayar kullanıcılarına yepyeni olanaklar sunacak hale getirildi. Bu paketler sayesinde artık Türkiye’ de bilgisayarlar için servis hizmeti almak bir sorun olmaktan çıkıyor ve tüm işlemler en hızlı şekilde gerçekleştirilebiliyorlar. Tüm ürün ve hizmetlerde kullanıcılara en hızlı ve en etkin servisi sağlamak için Bilgisayar Hastanesi’nin kadrosu ve servis olanakları 2004 yılı içerisinde yeniden yapılandırıldı.”

Okyay, Bilgisayar Hastanesi’nin 2005 yılı itibariyle icat üzerlerine, kurumsal bakım anlaşmalarına, bilgisayar kiralama himetlerine ve ikinci el ürün satışına yönelik olarak çalıştığını ifade ederek, şunları kaydetti : “2005 yılı içerisinde 24 bin icat servis paketi satışı gerçekleştirmeyi hedefleyen Bilgisayar Hastanesi, mevcut işlerinin yüzde 20’sini İcat’a geçirmeyi amaçlıyor. Yılda 50 bin bilgisayara tamir ve bakım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, icat servis paketleriyle birlikte bu rakamı 65 binin üzerine çıkarmayı hedefliyor. “ diye konuştu.