Bilişim sektöründe her marka bilgisayara tamir bakım onarım teknik servis hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulan Bilgisayar Hastanesi, sektörün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak ikinci el satınalma, kiralama ve yazılım çözümlerini de hizmet portföyüne eklemiştir.

İstanbul Levent’te 40’ı aşkın tümü sertifikalı uzman personeli, laboratuvarları, gezici servis araçları ile bireylere ve kurumlara tamir bakım onarım teknik servis, ikinci el, kiralama, yazılım, hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, yıl boyunca 70.000’in üzerinde cihaz tamir etmektedir. Bilgisayar Hastanesi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gün geçtikçe hizmet ağını genişletmekte, sorunlara getirdiği çözüm süresini kısaltarak ve hızla değişen teknolojilere uyum sağlayacak yeni stratejiler ve işbirliği anlaşmaları ile servis hizmetlerinin sektörleşmesi misyonunu da üstlenmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde işbirliğine başladığı firmalarla uzun yıllar süren çalışmalar yürüten Bilgisayar Hastanesi kurulduğu günden itibaren Türkiye bilişim sektöründe teknik servis konusunda liderliğini sürdürmektedir.

Sektörün “hizmet” gibi en zor bölümünde faaliyet gösteren, ilk ve tek kurum olma özelliğini de taşıyan Bilgisayar Hastanesi’nin sağlıklı gelişiminin en somut sonucu bugün ulaştığı noktadır. Müşterilerinin beklentileri ve teknolojinin gelişimi doğrultusunda hizmet yelpezasini genişleten Bilgisayar Hastanesi’nin hizmetleri Teknik Servis, Kiralama, İkinci el ürün alımı, Yazılım gibi konusunda ihtisaslaşmış departmanlar tarafından yönetilmektedir.