Marka bağımsız servis verme
Bilgisayar Hastanesi satış yapmaz. Böylece objektif bakış açısı ile piyasada satılan tüm markalara ayrım gözetmeksizin hizmet verir.

Profesyonellik
Bilgisayar Hastanesi kendi iç düzeninden, yazılı çalışma prensiplerinden, kayıt ve takip sistemlerinden, personel eğitimine kadar birçok konuda sektöründeki öncü ve lideridir. Müşteriye özel hizmet anlayışı sayesinde sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Güncel Kiralama Parkuru
Teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda güncellenen Türkiye’nin en geniş kiralama parkuru

Konusunda uzmanlık
Dünyanın en hızlı gelişen sektöründe hizmet veren kuruluşumuz tüm dünya bağlantıları, düzenli eğitimleri, geniş ve özellikle tecrübeli ve sertifikalı uzman kadrosu ile dünün ve bugünün tüm sistemlerine uzmanca hizmet verebilmektedir ve bunun devamı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.

Eksiksiz laboratuvar teçhizatı
Gerek laboratuvarda gerek personel çantalarında günün şartlarına uygun test cihazları, antistatik çalışma alanları, ölçü aletleri ve eksiksiz donanım Bilgisayar Hastanesi’nin en büyük güçlerinden birini oluşturmaktadır.

Yedek parça ve stok mükemmeliyeti
Yedek parça stoğu ve ithalatçı firmalarla olan işbirliği en kısa zamanda gerekli parça teminini sağlamakta ve bu konuda en hızlı servisi vermemizi mümkün kılmaktadır.

Gezici servisler
Ulaşım zorluğunun mevcut olduğu günümüz koşullarında kullanıcılara çok kısa sürede ulaşılması için gerekli tüm teçhizatlı gezici servisler oluşturulmuş ve bunlarla haberleşme trafiği kesintisiz gerçekleşmektedir.

Dürüstlük
Verilen teknik servis desteğinin kalitesi ve makul fiyatlar çerçevesinde hiç bir yanlış anlaşılmaya yol açmayacak kadar net ve dürüst bir şekilde sağlanması en temel prensip olarak uygulanmaktadır. Yüksek etik değerler, optimum maliyet yaklaşımı ile de sektörde tercih edilen firmadır.