Şirket Haberleri – KOBİ’LERİN BİLGİSAYAR SORUNLARINA EN HIZLI VE EN UCUZ ÇÖZÜM “İCAT” PAKETLERİNDE

Basın

Bilgisayarlara 1 yıllık limitsiz bakım hizmeti sunan “icat” servis paketleri KOBİ’lerden büyük ilgi görüyor.

1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirirerek kullanıma sunduğu “icat” servis paketleri KOBİ’lerden büyük ilgi görüyor. “İcat” paketleri dizüstü, masaüstü ya da cep bilgisayarları ve yazıcılar için 1 yıllık limitsiz servis hizmeti içeriyor. Üstelik arızalı cihazlar parça değişimi gerektirmeyen durumlarda en geç 48 saat içerisinde tamir edilip, kullanıcısına teslim ediyor.

KOBİ’lerin gerek yurtiçi gerekse uluslararası pazarda başarılı olabilmeleri için gelişen bilgisayar ve internet teknolojilerinden mutlaka yararlanmaları gerektiğini belirten Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Denir Girgin, bilgisayarlarda yaşanan arızaların bu şirketlerin iş süreçlerini olumsuz etkileyebileceğinin altını çizerek şu noktalarak dikkat çekti;  “Türkiye ekonomisi için kritik bir öneme sahip olan KOBİ’lerin daha verimli olabilmeleri için bilgisayar ve internet teknoloijilerinden mutlaka yararlanmaları gerekiyor. Fakat bilgisayarlarla alakalı sorunlar yaşandığı zaman bu işletmelerin iş süreçleride olumsuz etkileniyor. Bu noktada KOBİ’lerimize sunulacak hızlı ve ucuz  çözümler büyük önem taşıyor. Bizde Bilgisayar Hastanesi olarak KOBİ’lerimizin yaşayabilecekleri olası bilgisayar arızalarından en düşük seviyede etkilenmeleri ve en hızlı servis hizmetini en düşük fiyata alabilmeleri hedefiyle ‘icat’ paketlerini hazıladık. Kendi alanında ülkemizin en deneyimli markası olan Bilgisayar Hastanesi’nin misyonu dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Bu yaklaşımı ‘icat’ paketlerinede yansıttık ve KOBİ’lerimizin karşılaşabilecekleri bilgisayar arızalarına hem ucuz hemde en hızlı çözümü hazırladık.”

2005 yılı başında satışa sunulan ve yanlızca bir kaç hafta içinde KOBi’lerin gözdesi haline gelen ‘icat’ servis paketleri iki farklı seçenek sunuyor. “İcat Standat” ürününü satın alan bir kullanıcı, marka ve model bağımsız olmak üzere masaüstü yada dizüstü bilgisayarı ile yazıcısına 1 yl boyunca ücretsiz ve limitsiz, parça hariç servis desteği alma imkanına sahip oluyor. “İcat HP” pakentinde ise HP ve Compaq marka dizüstü bilgisayarlara parça dahil olmak üzere 1 yıl garanti temin ediyor. “İcat Standart” paketi 60USD+KDV, “İcatHP” paketi ise 120USD+KDV fiyatıyla satılıyor. “İcat” paketleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.nedirbuicat.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bilgisayar Hastanesi Hakkında

Bilgisayar Hastanesi, kişisel bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulmuştur ve misyonu dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanmaktadır. Yalnızca servis vermeye yönelik faaliyet gösteren ülkemizdeki ilk şirket olan Bilgisayar Hastanesi, tüm müşterilerine hızlı, kaliteli ve eksiksiz destek sunmaktadır. İstanbul’daki merkezinin yanı sıra Türkiye genelindeki bölge temsilcilikleri aracılığıyla ve sertifikalı uzman kadrosuyla d,züstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlar, sunucular, bilgisayar çevre birimleri, network sistemleri ve yazıcılar için bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.

İstanbul Gümüşsuyu’ndaki 500 metrekare kapalı alana sahip merkezinde 50’nin üzerinde personeliyle hizmet veren Bilgisayar Hastanesi, 14 yılda oluşan birikimlerini müşterilerinin her türlü destek ihtiyacını en kısa sürede karşılamak için kullanmaktadır. Deneyimli çalışanlardan oluşan profosyonel kadrosunda yer alan bütün teknisyenler A+, EPS, APS, ASE, MCP, MCSE sertifikalarına sahiptir. Tecrübeli kadrosu, laboratuvarları ve gezici araçlarıyla 200’ü aşkın kuruluşa hizmet vererek, yılda 50.000’ den fazla cihaz üzerinde tamir ve bakım çalışması gerçekleştirmektedir. Bilgisayar Hastanesi, ISO 9001:2000 sertifikası ve TSE belgesine sahiptir.

HP Yetkili Servis Sağlayıcısı olan Bilgisayar Hastanesi, bilgisayar ve yazıcı kiralama hizmetlerinden kurumsal bakım anlaşmalarına kadar uzanan geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. İkinci el ürün alım satımı, her türlü yazıcı tamiri ve acil servis olanakları sunduğu gibi servis paketleri de Bilgisayar Hastanesi’ nin bilgisayar kullanıcılarına sunduğu benzersiz ve avantajlı hizmetler arasında yer almaktadır.

www.bilgisayarhastanesi.com adresinden ulaşabilen Bilgisayar Hastanesi, müşterilerine internet üzerinden arıza takip imkanı da sunmaktadır.