TELEPATİ 01.01.2005 – Bilgisayarınızın ilacı “icat” paketlerinde – 01.01.2005

Basın

Bilgisayar Hastanesi’nin kurulduğu günden bu yana edindiği tüm deneyim ve birikimler tek bir kutu içerisinde toplanarak, “icat” servis paketleri aracılığıyla Türkiye’deki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Bilgisayar Hastanesi’nin kurulduğu günden bu yana edindiği tüm deneyim ve birikimler tek bir kutu içerisinde toplanarak, icat paketleri aracılığıyla Türkiye’deki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Türkiye’de ilk kez sunulan bu hizmet, kutulanmış ve raflarda satılabilir hale getirilmiş, bilgisayarlara yönelik servis paketlerinden oluşuyor.

“icat” servis paketlerinin ismi, Türkçe karşılığı “bireysel bakım anlaşması’ olan “individual care agreement’ kelimelerinin baş harflerinden oluşuyor. “t” harfi ise, icat paketlerinin tüketiciye sağladığı katma değer ile yeniliği işaret ediyor ve ürün logosunda “+” işaretiyle simgeleniyor. Diz üstü, masa üstü ya da avuç içi bilgisayarlar ve yazıcılar için 1 yıllık limitsiz servis hizmeti sağlayan icat, Türkiye’de ilk kez tüketicilerin hizmetine sunulmuş bireysel bakım anlaşmaları içeriyor.

Tüm Türkiye’deki bilgisayar kullanıcılarına hızlı, etkin, profesyonel tamir ve bakım hizmeti sunulması amacıyla hayata geçirilen “icat”, iki farklı paket halinde sunuluyor. “icat Standart” ürününü satın alan bir kullanıcı, marka ve model bağımsız olmak üzere masa üstü ya da diz üstü bilgisayar ile yazıcısına 1 yıl boyunca ücretsiz ve limitsiz, parça hariç servis desteği alma imkanına sahip oluyor. “icat HP” paketinde ise, HP ve Compaq marka diz üstü bilgisayarlara parça dahil olmak üzere 1 yıl garanti temin ediliyor.

Üstelik, arızalı cihazlar parça değişimi gerekmeyen durumlarda en geç 48 saat içerisinde tamir edilip, kullanıcısına teslim ediliyor. “icat Standart” paketi 60$+KDV, “icat HP” paketi ise 120$+KDV fiyatla satılıyor.

‘icat’ paketleriyle ilgili bilgi veren Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Deniz Girgin, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bilgisayar Hastanesi olarak misyonumuz dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Yalnızca servis vermeye yönelik ülkemizdeki ilk firma olmamız, bu alanda yıllar boyunca edindiğimiz deneyimi tüketicilerimizin hizmetine en etkin şekilde sunmamıza olanak veriyor. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm deneyim ve birikimleri tek bir kutu içerisinde topladık ve bireysel bakım anlaşmalarını içeren “icat’ paketleri şeklinde ülkemizdeki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunduk.”