Turk.internet.com 26 ocak 2005

Basın

1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Bilgisayar Hastanesi’nin kurulduğu günden bu yana edindiği tüm deneyim ve birikimler tek bir kutu içerisinde toplanarak, icat paketleri aracılığıyla Türkiye’deki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Türkiye’de ilk kez sunulan bu hizmet, kutulanmış ve raflarda satılabilir hale getirilmiş, bilgisayarlara yönelik servis paketlerinden oluşuyor.

Tüm Türkiye’deki bilgisayar kullanıcılarına hızlı, etkin, profosyonel tamir ve bakım hizmeti sunulması amacıyla hayata geçirilen icat, iki farklı paket halinde sunuluyor. İcat standart ürününü satın alan bir kullanıcı, marka ve model bağımsız olmak üzere masaüstü ya da dizüstü bilgisayarı ile yazıcısına 1 yıl boyunca ücretsiz ve limitsiz, parça hariç servis desteği alma imkanına sahip oluyor. İcat HP paketinde ise HP ve Compaq marka dizüstü bilgisayarlara parça dahil olmak üzere 1 yıl garanti temin ediliyor

icat’ paketleriyle ilgili bilgi veren Bilgisayar Hastanesi Kurumsal Satış Müdürü Deniz Girgin, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bilgisayar Hastanesi olarak misyonumuz dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanıyor. Yalnızca servis vermeye yönelik ülkemizdeki ilk firma olmamız, bu alanda yıllar boyunca edindiğimiz deneyimi tüketicilerimizin hizmetine en etkin şekilde sunmamıza olanak veriyor. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm deneyim ve birikimleri tek bir kutu içerisinde topladık ve bireysel bakım anlaşmalarını içeren icat’ paketleri şeklinde ülkemizdeki tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunduk.

Bilgisayar Hastanesi Hakkında

Bilgisayar Hastanesi, kişisel bilgisayar pazarında bakım ve onarım hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. Dünya standartları çerçevesinde hizmet sunmayı hedefleyen Bilgisayar Hastanesi’ nin misyonu dürüst, güvenilir ve hızlı servis vermek esasına dayanmaktadır. Yalnızca servis vermeye yönelik faaliyet gösteren ülkemizdeki ilk şirket olan, geniş laboratuvar olanakları ve profosyonel kadrosuyla kusursuz hizmeti amaçlayan Bilgisayar Hastanesi, tüm müşterilerine hızlı, kaliteli ve eksiksiz destek sunmaktadır. İstanbul’daki merkezinin yanı sıra Türkiye genelindeki bölge temsilcilikleri aracılığıyla ve sertifikalı uzman kadrosuyla dizüstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlar, sunucular, bilgisayar çevre birimleri, network sistemleri ve yazıcılar için bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.